Usługi budowlane

Nazwa Stalovers zobowiązuje. Nasze usługi budowlane Białystok i całe Podlasie zdążyły już poznać bardzo dobrze za sprawą oryginalnych stalowych konstrukcji, które od lat stawiamy na naszych rdzennych terenach. Mały domek jednorodzinny? A może potężna hala handlowa? Dla nas to żaden problem!

Firma budowlana z Białegostoku

Świadczymy usługi budowlane od A do Z, a więc od fundamentów, aż po same wykończenia. W zależności od preferencji Klienta, możemy zrealizować projekt do stanu surowego otwartego lub pod klucz. Realizujemy autorskie koncepcje, lecz dysponujemy także szerokim pakietem własnych planów architektonicznych, które można swobodnie zaadaptować na potrzeby konkretnych obiektów.

O uniwersalności naszych konstrukcji w dużej mierze decyduje stosowany przez nas materiał, czyli stal. W przeciwieństwie do budownictwa tradycyjnego, preferowana przez nas metoda szkieletowa cechuje się bowiem łatwością modyfikacji oraz rozbudowy.

Wykorzystywanie stali jako materiału bazowego znacząco wpływa też na koszty oraz czas budowy. Nawet bardzo skomplikowane projekty jesteśmy w stanie ukończyć w okresie kilku miesięcy. W przypadku domów stalowe szkielety łączymy zazwyczaj z tradycyjnymi budulcami, taki jak cegły czy płyty drewniane. Hale wielkopowierzchniowe naszej białostockiej firmy budowlanej to z kolei doskonałe przykłady zastosowania ocieplanych płyt wielowarstwowych.

Możliwości naszej firmy budowlanej

usługi prac budowlanych na stalowych szkieletachJako renomowana firma budowlana Białystok i jego okolice zaopatrzyliśmy już w niejeden nowoczesny obiekt mieszkalny i przemysłowy. Zazwyczaj nie ograniczaliśmy się do stanu surowego, lecz mieliśmy również za zadanie wykonać wszelkie niezbędne wykończenia:

  • ocieplenia,
  • instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne,
  • instalacje systemów przeciwpożarowych,
  • elewacje ścian,
  • stolarkę okienną i drzwiową,
  • podłogi (parkiet, panele, kafelki lub linoleum),
  • ściany (kładzenie gładzi, malowanie, tapetowanie lub kafelkowanie),
  • biały montaż,
  • oświetlenie,
  • wstępne zagospodarowanie terenu wokół obiektu.

Duża część Kontrahentów biznesowych życzyła sobie m.in. wsparcia usług budowlanych przy organizowaniu przestrzeni produkcyjnej w halach fabrycznych. Byliśmy także angażowani do rozplanowania przepływu ruchu klientów w nowo wybudowanych obiektach handlowych. Ze wszystkich powierzonych nam prac zawsze wywiązywaliśmy się w stopniu co najmniej satysfakcjonującym drugą ze stron.

Jeśli więc zależy Ci na innowacyjnych rozwiązaniach za rozsądne pieniądze, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą budowlaną. Stalovers to nie od dziś synonim rzetelności, sprawnego działania oraz gwarancji satysfakcji. Świadczymy usługi budowlane w Białymstoku i wielu innych rejonach kraju, a nasza oferta stanowi ukłon w stronę ekonomii w nowoczesnym wydaniu.