Konstrukcje stalowe

Budowa w oparciu o konstrukcje stalowe cieszy się rosnącą popularnością. Ma na to wpływ nie tylko atrakcyjna cena podobnych obiektów, ale także ich funkcjonalność oraz walory użytkowe. Poniżej prezentujemy pełny zakres usług, który realizujemy właśnie na bazie konstrukcji wykonanych ze stali.

Nowoczesne budownictwo – skorzystaj z pomocy białostockiego dewelopera

Jeśli chodzi o konstrukcje stalowe, Białystok (w osobie jego mieszkańców) miał już nieraz okazję przekonać się co do ich opłacalności. Mimo iż zasadność budowy szkieletowych obiektów wielkopowierzchniowych została już dawno udowodniona, choćby na przykładzie hal przemysłowych, na jej popularyzacji zaważyła strategia rozwoju zachodnich firm. To właśnie one jako pierwsze zaczęły stawiać w Polsce zbliżone konstrukcje o przeznaczeniu handlowym. A skoro potężne hipermarkety, wybudowane częstokroć w latach 90., po dziś dzień prezentują się bardzo atrakcyjnie, dlaczego stalowe konstrukcje miałyby się nie sprawdzić w przypadku mniejszych zabudowań?

Wychodząc z tego założenia oraz opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży budowlanej, przygotowaliśmy więc ofertę skierowaną zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Konstrukcje stalowe z Białegostoku

szkielet stalowy1Dzięki stosunkowo niewielkiej masie, łatwości w montażu, eksploatacji oraz rozbiórce, konstrukcje ze stali są o wiele tańsze od obiektów murowanych. Ich wnoszenie pochłania też znacznie mniej czasu. Przykładowo prace nad dużym obiektem magazynowym o powierzchni 6 tys. m2 mogą zostać ukończone w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Ten sam okres nie wystarcza częstokroć do osiągnięcia stanu zerowego dla obiektów murowanych analogicznych wymiarów.

Stalovers od lat wykonuje konstrukcje stalowe w Białymstoku i jego okolicach.

Zajmujemy się wznoszeniem:

Ze względu na stosowane przez nas wysokiej jakości surowce, nasze projekty cechują się dużą trwałością, odpornością na ogień oraz działanie wysokich i niskich temperatur. Nasze konstrukcje stalowe wzbogaciły już o niejeden obiekt przemysłowy czy budynek mieszkalny. Mamy nadzieję, że już wkrótce i Ty będziesz miał okazję docenić ich liczne walory.