Oferta deweloperska

Czy marzy Ci się porzucenie raz na zawsze starego budownictwa i przeniesienie wraz z całą rodziną do nowoczesnego domu? Nasza firma deweloperska Ci to umożliwi! Oferujemy domy o konstrukcji szkieletowej, które kuszą nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami, ale także atrakcyjną ceną. Zapraszamy po szczegóły!

Deweloper z Białegostoku na miarę Twoich potrzeb

Wyspecjalizowaliśmy się zarówno w produkcji domów pojedynczych, jak i tzw. szeregówek. W naszej pracy bazujemy na lekkich i trwałych konstrukcjach stalowych, które stanowią szkielet oferowanych przez nas domów. Ich zastosowanie, kojarzone do tej pory głównie ze standardami zachodnimi, pozwala na uzyskanie długowiecznych, ogniotrwałych budynków z naturalnym uziemieniem. Oczywiście szkielet jest uzupełniany tradycyjnymi materiałami, zależnymi od upodobań Klienta.

Nasze przedsiębiorstwo deweloperskie od lat zajmuje się budową budynków szkieletowych o najróżniejszej kubaturze i przeznaczeniu. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie budowy obiektów wielkopowierzchniowych, tym lepiej potrafimy sprostać wyzwaniu wzniesienia wygodnego, a zarazem trwałego domu mieszkalnego. O naszym profesjonalizmie może świadczyć choćby niebagatelna ilość budynków wzniesionych przez nas na terenie Białegostoku i okolic.

Co oferujemy – szeroka definicja usług budowlanych

oferta dewelopera z białegostokuUsługi deweloperskie Stalovers to bogactwo możliwości, wśród których każdy może znaleźć propozycję odpowiednią dla własnych potrzeb.

Oferujemy:

  • domy w stanie surowym otwartym – surowe, pokryte dachem mury, brak poprowadzonych instalacji oraz zamontowanych okien i drzwi,
  • domy w stanie surowym zamkniętym – dom wyposażony już w okna, drzwi oraz orynnowanie,
  • domy z wykończeniem (tzw. stan deweloperski) – stan surowy zamknięty, wzbogacony o potrzebne instalacje (bez elementów grzewczych), ocieplenia, elewację zewnętrzną oraz podstawowe wykończenia ścian, podłóg i sufitów,
  • domy pod klucz – stan gotowy do zamieszkania, co oznacza tzw. biały montaż, uzupełnienie instalacji centralnego ogrzewania o kotły i grzejniki, kompletną stolarkę, ostateczne wykończenie wnętrz (tynki, glazura, panele, malowanie etc.).

Atrakcyjna cena domów szkieletowych wynika m.in. z faktu, że ich lekka konstrukcja nie wymaga tak potężnych fundamentów, jakie są nieodzowne w przypadku budynków tradycyjnych. Niebagatelny wpływ na ograniczenie kosztów ma także znacznie krótszy czas ich budowy. To jednak tylko niewielka część korzyści.

Ze względu na uniwersalny charakter oferowanych przez nas zabudowań, istnieje możliwość wykończenia ich zarówno przy pomocy przykładowych cegieł, jak i płyt drewnianych bądź metalowych. Specjalizujemy się też we wznoszeniu nowoczesnych domów energooszczędnych, których eksploatacja pozwala na poczynienie sporych oszczędności. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy deweloperskiej!