Domy jednorodzinne

Nasze domy jednorodzinne podbijają Białystok już nie od dziś. Jesteśmy w stanie oddać nowe lokum pod klucz w czasie, który w tradycyjnym budownictwie wystarcza ledwie na sfinalizowanie stanu surowego otwartego. Oferujemy dogodne terminy realizacji, atrakcyjne ceny oraz nowoczesne rozwiązania.

Białostockie domy jednorodzinne autorstwa Stalovers

dom jednorodzinny wykonany ze staliJak sama nazwa wskazuje, naszym sekretem jest stal. Budujemy w oparciu o lekkie systemy szkieletowe, które w przeciwieństwie do rozwiązań stosowanych w tradycyjnym budownictwie, wiążą się z:

  • brakiem konieczności stosowania szerokich fundamentów,
  • możliwością wykorzystania gruntów o niewielkiej nośności,
  • łatwością montażu i rozbudowy,
  • szerokim zakresem adaptacji,
  • wygodą w rozmieszczeniu układów instalacji,
  • korzystnymi cenami surowców,
  • relatywnie niskimi kosztami robocizny,
  • brakiem obostrzeń pogodowych (za wyjątkiem etapu kładzenia fundamentów),
  • krótkim czasem realizacji.

Domy szkieletowe cechują się podobną ciepłochłonnością i paraprzepuszczalnością jak domy murowane, a przy zastosowaniu odpowiedniej termoizolacji (np. silikatowej) w zbliżonym stopniu zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczeń.

Swoboda wyboru domu

Stalowe domy jednorodzinne, Białystok upodobał sobie szczególnie mocno ze względu na ich uniwersalność. Wszystkim zwolennikom stylu amerykańskiego możemy przykładowo zaproponować ściany z płyt drewnianych, natomiast wielbicielom klasyki polecamy tradycyjne ściany murowane, które przydają domowi jeszcze lepszych parametrów akustycznych oraz cieplnych. Przy wykańczaniu naszych projektów często stosujemy również siding, metal i szkło.

Ostateczny kształt dachu, elewacji, wykończeń wewnętrznych oraz zagospodarowania terenu okalającego budynek leży w pełni po stronie Klienta. Współpracujemy z dostawcami, którzy zapewniają nam wysokiej jakości materiały – od wylewek posadzkowych, poprzez stolarkę okienną, aż po elementy instalacji elektrycznych, takich jak gniazda czy włączniki.

W zależności od preferencji, możemy zamknąć realizację projektu na etapie:

Chcąc przenieść się możliwie jak najszybciej do nowego domu, z pewnością powinieneś wziąć pod uwagę konstrukcje szkieletowe. Pomimo niskiej ceny, są one bowiem komfortowe i trwałe. W kwestii ostatecznego kształtu inwestycji ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia, my natomiast służymy wsparciem na każdym odcinku drogi ku własnemu domowi jednorodzinnemu.