Budowa szeregówek

Budowa bliźniaków to doskonała oferta dla osób zainteresowanych budową domów wielopokoleniowych bądź chcących mieszkać blisko przyjaciół, z którymi dzielą działkę. Ograniczone przestrzennie tereny miejskie stanowią idealne środowisko dla wybudowania szeregówek o konstrukcji szkieletowej.

Domy ze stali w Białymstoku – szybko i tanio

budowa stalowych szeregówekLekka konstrukcja szkieletowa to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie, które jest od lat z powodzeniem stosowane na Zachodzie. Budowa szeregówek ze stali to w Polsce wciąż nowość, warto jednak przyjrzeć się bliżej temu rozwiązaniu. Przede wszystkim, zapewnia ono szybki i tani montaż. Gotowy do użytku dom stalowy możemy mieć już w 2-3 miesiące.

Dom murowany wymaga dłuższego czasu budowy ze względu na konieczność sezonowania, tj. pozostawienia niewykończonego budynku do wyschnięcia. Czas potrzebny na osuszenie elementów konstrukcyjnych z cegły lub betonu wynosi kilka miesięcy. Dla osób, które nie chcą tak długo czekać na wprowadzenie się do swojego domu marzeń, proponujemy odporne na wilgoć i inne czynniki atmosferyczne, lekkie konstrukcje stalowe.

Unikatowa konstrukcja szeregówek

Domy ze stali mają znacznie cieńsze ściany niż domy murowane. Nie oznacza to bynajmniej, że są mniej trwałe, pozwalają za to zaoszczędzić sporo miejsca. Dzięki cieńszym ścianom cały budynek jest lżejszy, co sprawia, że nie wymaga tak mocnego i drogiego fundamentu, jak dom budowany w technologii tradycyjnej. Domy wybudowane w oparciu o stal mają niewątpliwy atut – są łatwe do ewentualnej rozbudowy, zwłaszcza w systemie szeregowym.

Warto również podkreślić, że stal jest materiałem bezpiecznym – w przypadku pożaru nie pali się, lecz topi. Zanim jednak konstrukcja runie, minie sporo czasu, w trakcie którego można przeprowadzić ewakuację mieszkańców. Co więcej, stopioną stal można sprzedać i tym samym odzyskać część zainwestowanych pieniędzy.

W razie pożaru domu drewnianego, jego uszkodzona bądź spalona struktura nie nadaje się już do odsprzedaży. Mało tego, często okazuje się, że koszt remontu zniszczonego domu drewnianego przewyższa koszty wybudowania nowego obiektu.

Budowa szeregówek w Białymstoku jest łatwa i sprawna odkąd rynek podbiły lekkie konstrukcje szkieletowe. Ze Stalovers szybko i bez zbędnych formalności wprowadzisz się do swojego własnego domu ze stali!