Stany surowe zamknięte

Skąd bierze się popularność domów w stanie surowym zamkniętym? Gros nabywców decyduje się powierzyć najcięższe prace fachowcom, by następnie samemu, już w wolniejszym tempie, zająć się wykończeniami. Jest to zatem doskonała propozycja dla wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach złotych rączek.

Jak wygląda dom w stanie surowym zamkniętym?

Etap prac budowlanych poprzedzający stan surowy zamknięty to oczywiście stan surowy otwarty, który w najogólniejszym ujęciu sprowadza się do:

  • fundamentów,
  • surowych ścian i stropów,
  • zadaszenia.

Tak przysposobiony budynek może już oczywiście stanowić podwaliny do dalszych prac we własnym zakresie. Niemniej montaż stolarki okiennej i drzwiowej to niełatwe zadanie, a na tym właśnie polega osiągnięcie etapu stanu surowego zamkniętego. Prócz drzwi i okien, montowane są również wszelkie wyłazy, orynnowanie czy bramy garażowe.

Należy jednocześnie zaznaczyć, że budynek powinien być doprowadzony do stanu surowego zamkniętego jeszcze przed nadejściem sezonu jesienno-zimowego. W przeciwnym wypadku może dojść do zawilgocenia lub zalania części mieszkalnej.

Unikatowe domy Stalovers

stalowy dom w stanie surowym zamkniętymNasze stany surowe zamknięte Białystok zdążył już poznać jako pewien standard, do którego powinno się zmierzać w budownictwie. Zdecydowaliśmy się bowiem odejść od tradycyjnych konstrukcji murowanych na rzecz stalowych systemów szkieletowych. Dzięki ich zastosowaniu jesteśmy w stanie zaoferować Klientom:

  • krótkie terminy realizacji,
  • wysoką jakość materiałów,
  • długowieczność budynków,
  • atrakcyjną cenę.

Domy zbudowane na bazie stali są trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych i w naturalny sposób zabezpieczone pod kątem wyładowywań atmosferycznych. Dodatkową zaletą tego typu konstrukcji jest możliwość wykończenia ich wg indywidualnych upodobań – również przy użyciu drewna czy cegieł.

Jeśli zależy Ci więc na błyskawicznym wzniesieniu domu do stanu surowego zamkniętego, Białystok powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności. Znajdziesz tam liczne przykłady naszych działań, które z pewnością zachęcą Cię do współpracy ze Stalovers. Możesz też oczywiście skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub e-mailową. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące stanów surowych zamkniętych lub innych zagadnień z zakresu budownictwa.