Gotowe domy na sprzedaż

Zgromadziłeś wreszcie środki niezbędne na zakup nowego domu, ale nie masz czasu na budowę? Dobrze się składa, bo nasza firma zapewnia również gotowe domy na sprzedaż! Innowacyjne budownictwo, dogodne lokalizacje i przystępne ceny czynią naszą ofertę co najmniej atrakcyjną dla wszystkich miłośników nowoczesnych rozwiązań.

Komfortowy dom za niewielkie pieniądze

Jeśli chodzi o domy na sprzedaż, Białystok ma pod tym względem sporo do zaproponowania. Mowa tu nie tylko o rynku wtórnym, ale także o pierwotnym, na którym firma Stalovers odcisnęła już trwały ślad. Nie jesteśmy jednak kolejnymi klasycznymi usługodawcami branży budowlanej, lecz zwolennikami wprowadzania polskiej architektury na zupełnie nowe szlaki. Wznoszone przez nas budynki są bowiem oparte na stalowych konstrukcjach szkieletowych, które na Zachodzie wciąż zyskują na popularności.

Stal – zarazem lekka i wytrzymała – umożliwia znaczące przyspieszenie prac budowlanych, a wcześniejsze przygotowanie wszystkich elementów konstrukcyjnych pozwala na uniknięcie wymuszonych modyfikacji już w trakcie montażu. Nie na darmo nasze stalowe, gotowe do sprzedaży domy w Białymstoku powstają zaledwie w kilka miesięcy.

Modułowa, adaptowalna wg potrzeb konstrukcja to jednak nie wszystko. Niewielki ciężar naszego głównego surowca eliminuje konieczność angażowania dźwigów o nośności powyżej 40 ton. Automatycznie zmniejsza to także wymaganą nośność działek budowlanych.

Domy na sprzedaż w Białymstoku od Stalovers

stalowy dom gotowy do sprzedażyStalowe szkielety naszych domów przeznaczonych na sprzedaż mogą być uzupełnione zarówno tradycyjnymi cegłami, jak i bardziej ekonomicznymi płytami drewnopodobnymi. W naszej pracy nierzadko wykorzystujemy także drewno i szkło, dla uzyskania jeszcze ciekawszych efektów dekoracyjnych. Oferujemy budynki w stanie pod klucz, co oznacza:

  • ocieplenie i wykończenie dachu oraz elewacji zewnętrznych,
  • wykończenie ścian (np. gładzie i malowanie) oraz podłóg (np. panele),
  • montaż wewnętrznej i zewnętrznej stolarki drzwiowej oraz okiennej,
  • montaż podstawowych elementów wyposażenia (np. balustrad),
  • rozprowadzenie wszystkich instalacji oraz zamontowanie osprzętu,
  • biały montaż,
  • zagospodarowanie terenu przyległego do budynku.

Mówiąc w skrócie, nasze domy na sprzedaż są gotowe do zamieszkania. Na życzenie możemy oczywiście wykonać dodatkowe prace, związane choćby z montażem systemów przeciwpożarowych, modyfikacją układu podjazdów czy wymianą standardowych okien na drewniane.

Aby zapoznać się z naszą szczegółową ofertą, zadzwoń lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza online. Jesteśmy przekonani, że uda Ci się znaleźć wymarzone cztery kąty właśnie u nas. W końcu nasze gotowe domy na sprzedaż Białystok zna i ceni nie od dziś!