Budowa domu Podlaskie

Budowa domu w technologii stalowej

W firmie Stalovers budowa domu obejmuje wszechstronne działania niezbędne do wzniesienia danej konstrukcji. Są to budynki w systemie szkieletowym, z wykorzystaniem stali. Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów z województwa podlaskiego, którzy potrzebują funkcjonalnych, trwałych i atrakcyjnych pod względem wizualnym budynków, jednocześnie w rozsądnej cenie. Zapewniamy pełną obsługę i kompleksową realizację, począwszy od opracowania projektu aż po doprowadzenie inwestycji do stanu deweloperskiego, a w ramach indywidualnych ustaleń także całkowitego wykończenia wnętrza.

Budowa domów na Podlasiu za pomocą innowacyjnej technologii

Stal jako surowiec nie jest szeroko wykorzystywana w ramach budownictwa jednorodzinnego. Obecnie jako jedni z niewielu wykonawców w Polsce, wykonujemy wysokiej klasy konstrukcje szkieletowe. Dotyczy to nie tylko budynków przemysłowych, ale również jednorodzinnych.

Budowa domów na Podlasiu i w innych regionach kraju w oparciu o tę technologię polega na wykorzystaniu specjalnych profili, które są wykonane z galwanizowanej stali, przeważnie zimnogiętej. Dodatkowo stosuje się ocynkowaną powłokę, która zapewnia skuteczną ochronę przed korozją oraz ogniem.

Za pomocą stali można wykonywać projekty o wysokości nawet do 6 metrów, a maksymalna rozpiętość stropów to 24 metry. Z tych względów, tak jak w województwie podlaskim, konstrukcje oparte na takim materiale są coraz częściej wybieranym przez Klientów rozwiązaniem.

budowa domu Białystok Podlaskie

Lekkie systemy szkieletowe to znaczące korzyści

Skorzystanie z oferty firmy Stalovers w zakresie budowy domu w technologii szkieletowej gwarantuje:

  • możliwość postawienia budynku nawet na tych gruntach, które, w przypadku innych technologii, nie zapewniają odpowiedniej nośności (między innymi iłów czy glin) – wynika to z lekkości konstrukcji, a także tego, że na plac budowy nie musi wjeżdżać ciężki sprzęt;
  • dużą wytrzymałość – stal jest surowcem odpornym na oddziaływanie różnych czynników, w tym ognia, wilgoci, grzybów, dodatkowo system, w którym miejsca łączenia poszczególnych elementów są pokryte ocynkowaną powłoką zapewnia wieloletnią trwałość, szacowaną nawet na 200 lat;
  • większą powierzchnię użytkową – ściany, w porównaniu do budynków murowanych, są cieńsze o około 10%;
  • redukcję kosztów – technologia nie wymaga stosowania szerokich fundamentów; poza tym, ze względu na łatwość montażu, a nawet rozbudowy, koszt pracy nie jest nadmiernym wydatkiem dla inwestora;
  • wysoki poziom precyzji – wszystkie elementy są projektowane i wykonywane w zakładzie firmy, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, co zapewnia dopasowanie z dokładnością do 0,1 mm.

Istotna zaleta to krótki czas realizacji. Decyduje o tym szybkość montażu gotowych elementów – etap stanu surowego można osiągnąć pięciokrotnie szybciej niż w przypadku budynków murowanych. Ważne znaczenie ma również możliwość wznoszenia konstrukcji bez względu na warunki pogodowe. Znacznie usprawnia to cały proces budowlany i pozwala na ukończenie nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji w zaledwie kilka miesięcy.

Dodatkowo w każdym momencie można dokonać niezbędnych przeróbek oraz rozbiórki poszczególnych elementów. Ma to znaczenie wówczas, gdy istnieje potrzeba powiększenia czy adaptacji budynku na przykład ze względu na wzrost liczby członków rodziny.

Rozległy zakres realizacji budowlanych

Jako firma z długoletnim doświadczeniem, dysponująca specjalistycznym sprzętem i wiedzą pracowników, wznosimy konstrukcje, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby Klientów. Oferujemy budowę domów w trzech wariantach – model S, T oraz A (na zgłoszenie). Różnią się one powierzchnią oraz rozkładem pomieszczeń.

Zapewniamy sprawne i efektywne wykorzystanie stalowego systemu szkieletowego w przypadku każdego typu budownictwa. Wykonujemy energooszczędne budynki wolnostojące oraz szeregowe. Zapewniamy dostęp do różnorodnych projektów, a nasze realizacje komponują się zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym oraz minimalistycznym stylem architektonicznym. Dają również dużą swobodę w sposobie wykończenia – pod tym względem dostosowujemy się do wszelkich sugestii ze strony inwestorów.

Budynki stalowe od firmy z renomą

Inwestycje związane z budową domu w województwie podlaskim to jedne z naszych najczęstszych realizacji. W Stalovers zapewniamy dostęp do najnowszych, ekonomicznych i cieszących się rosnącą popularnością rozwiązań.

Jako producent i wykonawca zapewniamy kompleksowe wykonanie różnych typów budynków. Oferujemy doradztwo na każdym etapie inwestycji, w tym w ramach projektu czy wykonywania prac geodezyjnych.