Hale wykonane ze stali to nowoczesna myśl techniczna w korzystnej cenie. Obecnie zaledwie niewielka część zakładów decyduje się na konstrukcje murowane. Gros przedsiębiorców stawia właśnie na konstrukcje stalowe ze względu na ich właściwości, niskie koszty oraz szybkie tempo budowy. Co ponadto ich przekonuje?

Konstrukcja uniwersalna

Stalowe hale mają nieskończenie wiele zastosowań. Doskonale sprawdzają się one w roli dużych fabryk, centrów logistycznych, obiektów o charakterze sportowym czy sklepów wielkopowierzchniowych. Ma na to wpływ łatwość ich rozbudowy, możliwości adaptacyjne oraz same właściwości zastosowanych surowców. Stal zapewnia bowiem dokładnie taką precyzję wykonania, jaką przewidziano w projekcie. W przeciwieństwie do innych materiałów, wraz z upływem czasu nie ulega też degradacji, o ile zostanie odpowiednio zabezpieczona, choćby pod kątem korozji.

Wbrew obiegowym opiniom, hale wykonane ze stali są niemal równie odporne na obciążenia mechaniczne jak obiekty murowane. Co więcej, przy zastosowaniu termoizolacji oraz właściwie zaprojektowanego systemu wentylacji, z powodzeniem utrzymują one pożądaną temperaturę wewnętrzną.

budowa hali stalowej

Białostockie hale stalowe

Zaopatrywaliśmy już wielokrotnie w hale stalowe Białystok i całe Podlasie. Mamy na swoim koncie budynki o najróżniejszej kubaturze i formie architektonicznej, wyposażone w jedno- lub wielospadowe dachy, wzniesione na terenie prostym i pochyłym. Zajmujemy się produkcją hal szkieletowych na rzecz firm z branży:

  • handlowej,
  • logistycznej,
  • spedycyjnej,
  • magazynowej,
  • przemysłowej,
  • produkcyjnej.

Realizujemy indywidualne koncepcje naszych Klientów, służąc jednocześnie radą i fachowym wsparciem na każdym etapie budowy. Oferujemy hale stalowe pod klucz, wyposażone we wszelkie niezbędne elementy instalacji oraz wykończone zależnie od preferencji.

Nasze hale stalowe podbiły już dość dawno. Zadecydowała o tym ich funkcjonalność, długowieczność, błyskawiczny czas montażu i atrakcyjna cena. Rozpatrując więc możliwości rozwoju własnej firmy, weź pod uwagę propozycję firmowaną logo Stalovers. W końcu hale wykonane ze stali to inwestycja o najmniejszym stopniu ryzyka ze wszystkich możliwych wariantów budowlanych.