Odkąd stal zaczęła wypierać takie materiały jak cegły czy beton, budownictwo wielkopowierzchniowe stało się o wiele przystępniejsze cenowo. Obecnie wzniesienie hali przemysłowej nie stanowi już wydatku rzędu paru milionów złotych, a czas realizacji nie przekracza sześciu miesięcy nawet dla najbardziej wymyślnych obiektów.

Stal a cegła

Lekkie blaszane konstrukcje, zbudowane w oparciu o stalowy szkielet, który wspiera się na prostych stopach fundamentowych, to najpopularniejszy obecnie pomysł na hale przemysłowe. Cena zastosowanych materiałów oraz czas realizacji projektu stawiają go wysoko ponad koncepcją budownictwa tradycyjnego. To jednak nie wszystkie zalety obiektów wykonanych nowoczesnymi metodami.

Stal jest odporna na oddziaływania dynamiczne oraz mechaniczne, potrafi też znosić duże obciążenia. Budownictwo modułowe zapewnia prostotę modyfikacji gotowych projektów, a surowiec bazowy można z łatwością poddać refabrykacji. Innymi słowy: czy to używane dźwigary, czy płyty warstwowe, z powodzeniem mogą być one zastosowane ponownie, przy zupełnie nowych realizacjach.

hala przemysłowa ze stali

Hale przemysłowe w wydaniu Stalovers

Na terenie Białegostoku i całego Podlasia daliśmy się poznać jako odpowiedzialny wykonawca zarówno dużych, jak i małych konstrukcji szkieletowych. Zajmujemy się m.in. budową domów jednorodzinnych, szeregowych, hal magazynowych i produkcyjnych. Dwie ostatnie z wymienionych kategorii to nic innego jak szeroko rozumiany przemysł, który zdążyliśmy już poznać od podszewki. Realizowaliśmy projekty na rzecz firm logistycznych, produkcyjnych, handlowych i usługowych. Wiemy zatem doskonale, jak dopasować kubaturę oraz specyfikę obiektu do wymagań Klienta.

Oferujemy hale przemysłowe pod klucz, zaopatrzone w kompletne instalacje, stolarkę okienną i drzwiową oraz elementy wyposażenia. Służymy również pomocą w przygotowaniu budynku na potrzeby montażu linii produkcyjnej bądź przykładowo komór mroźniczych. Dobierane przez nas komponenty, takie jak systemy wentylacji czy warstwy posadzkowe, zawsze odpowiadają charakterystyce działalności prowadzonej przez Klienta.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z czasem realizacji lub kosztami budowy określonych typów hal produkcyjnych. Jesteśmy otwarci na oryginalne pomysły, służąc jednocześnie radą w dziedzinie tzw. technikaliów. Gwarantujemy też dogodne terminy realizacji, elastyczność oraz wysokie standardy pracy. Zapraszamy do świata Stalovers!