Nowoczesne magazynowe hale to nie tylko wydajne zagospodarowanie przestrzeni, ale również możliwość jej dowolnej adaptacji, w zależności od charakteru składowanych towarów. Pod tym względem trudno przecenić komfort użytkowania konstrukcji stalowych. Wspomniana funkcjonalność nie oznacza jednak wcale wysokiej ceny.

Białostockie hale magazynowe

Stalovers od lat zajmuje się budową obiektów szkieletowych najróżniejszego typu. Współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi, którym oferujemy m.in. stalowe domy energooszczędne. Jeśli chodzi o strefę przedsiębiorców, nasze hale magazynowe, Białystok i jego otoczenie znają już bardzo dobrze, podobnie zresztą jak firmowane przez nas hale handlowe czy produkcyjne.

Budowa obiektów opartych na stalowych szkieletach nie wymaga angażowania ciężkich dźwigów, a ich wznoszenie zawiera się zazwyczaj w okresie od dwóch do trzech miesięcy. Mamy tutaj zatem do czynienia nie tylko z niskimi kosztami materiałów, ale także z okazyjną ceną tzw. robocizny. W porównaniu z częstokroć wielomiesięcznymi inwestycjami w wielkopowierzchniowe obiekty murowane, jest to prawdziwa gratka dla zwolenników błyskawicznego działania, którym na sercu leżą finanse.

pusta hala magazynowa

Możliwość wyboru

Projektując halę magazynową, w pierwszej kolejności uwzględniamy rzeczywiste potrzeby oraz możliwości rozwoju Klienta. Od jego wizji biznesu będzie zależała m.in. wysokość obiektu, ilość ramp załadunkowych, doków oraz bram. Zależnie od preferencji, wnętrze hali może zostać wyposażone w ściany działowe, które będą separowały od siebie poszczególne kategorie towarów. Może też pozostać wolne od jakiejkolwiek zabudowy (oczywiście przy zachowaniu niezbędnych elementów nośnych), aby zapewnić jak największą ustawność dla regałów magazynowych.

Projektowanie nie ogranicza się bynajmniej do zagadnień czysto konstrukcyjnych. Pozostaje jeszcze dobór systemów wentylacji, oświetlenia, stolarki okiennej i drzwiowej, wyposażenia wnętrza oraz wielu innych części składowych nowoczesnej hali magazynowej. Również na tym polu mamy niemałe doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.

Jeśli więc zależy Ci na kilkutygodniowej, a nie kilkumiesięcznej budowie obiektu, który będzie Ci służył przez długie lata, postaw na hale magazynowe z Białegostoku. Z chęcią podejmujemy się trudnych wyzwań, więc nie wahaj się dzielić z nami koncepcjami zupełnie nietypowych projektów!