Stan surowy zamknięty to doskonała podstawa do dalszych prac, która wciąż zapewnia spore możliwości wyboru. Nim zostanie zamknięty etap budowy domu z wykończeniem, można bowiem zmienić pierwotną koncepcję projektu, począwszy od układu przyłączy, a na rodzaju zastosowanej termoizolacji kończąc.

Budowa domów z wykończeniem w Białymstoku

W ostatnich latach Białystok i jego okolice stał się ośrodkiem nowoczesnego budownictwa szkieletowego, opartego na konstrukcjach stalowych. Pod tym względem nasza firma wiedzie tu niewątpliwe prym: specjalność Stalovers to tanie, a zarazem trwałe domy ze stali, których cena bije na głowę całą murowaną konkurencję.

Ze względu na swoje właściwości, stal zapewnia doskonałe parametry wytrzymałościowe budynku, gwarantuje też jego długowieczność. Dzięki zastosowaniu odpowiednich ociepleń oraz izolatorów akustycznych, nasze domy szkieletowe charakteryzują się jednocześnie komfortem użytkowania zbliżonym do standardów budownictwa murowanego, niejednokrotnie ją przewyższając. Budowa domów w stanie deweloperskim w Białymstoku cieszy się taką popularnością, ponieważ są to w dużej mierze nasze projekty.

Co zapewniamy

wykończony dom ze staliW porównaniu z doprowadzeniem obiektu do stanu surowego zamkniętego, budowa domów z wykończeniem to praca zdecydowanie bardziej zaawansowana. Na tym etapie wciąż można przemodelować pierwotne zamiary i zdecydować się na tańsze lub droższe materiały budowlane bądź też zmienić przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń.

Jeśli wspomniany stan surowy zamknięty oznacza konstrukcję zabezpieczoną jedynie przed zgubnym wpływem czynników atmosferycznych (pozbawione elewacji ściany, opatrzone drzwiami i oknami), tak stan deweloperski będzie jednoznaczny z:

  • wykonaniem przyłączy oraz rozprowadzeniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, energetycznych i gazowych,
  • ociepleniem dachu i ścian,
  • wstępnym wykończenie ścian wewnętrznych oraz posadzek.

Budowa białostockich domów z wykończeniem w wydaniu Stalovers zawsze przebiega szybko i zgodnie z planem. Doprowadzenie budynku do stanu deweloperskiego pochłania zazwyczaj piątą część czasu potrzebną na uzyskanie analogicznego etapu dla budownictwa klasycznego. Wiąże się to oczywiście ze znaczącym ograniczeniem wydatków na robociznę.

Decydując się na nasze usługi, możesz liczyć na fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny oraz nieograniczone możliwości projektowe. Zawsze służymy Klientom własnymi koncepcjami, ale równie chętnie realizujemy nietypowe zamówienia. Jeśli interesuje Cię zatem budowa domów z wykończeniem, Białystok powinieneś brać pod uwagę w pierwszej kolejności. W końcu to rejon Stalovers!