Dla każdego nabywcy któremu zależy na usłudze kompleksowej, budowa domu pod klucz zdaje się być najlepszym pomysłem. Owszem, zajmowanie się wykończeniami we własnym zakresie jest z pewnością bardziej opłacalne, lecz w takim przypadku data przeprowadzki do nowego lokalu znacząco odsuwa się w czasie.

Studium korzyści

Oczywiście krótki termin oddania domu zbudowanego pod klucz to nie jedyna korzyść, jaka wiąże się z powierzeniem tzw. wykończeniówki fachowcom. Nie dysponując wystarczającą ilością czasu na przygotowanie własnych czterech kątów do zamieszkania, można pominąć wiele istotnych szczegółów, popełnić błędy techniczne lub narazić się na niepotrzebne koszty. Prace nad budową pod klucz, wykonywane przez profesjonalną ekipę, przebiegają wg z góry ustalonego planu, a poparta doświadczeniem wiedza pozwala na uniknięcie pomyłek.

Osoby niezaznajomione z cenami materiałów budowlanych, akcesoriów montażowych czy osprzętu często przepłacają lub przesadnie oszczędzają. W pierwszym przypadku ich portfele doznają znaczącego uszczerbku już na samym wstępie – w drugim dopiero po jakimś czasie, gdy zaczynają się pojawiać pierwsze efekty nadmiernie budżetowych zakupów. Odpadające kafelki, wypaczone panele, przeciekające krany czy gniazdka wypadające ze ścian to tylko niektóre ich przykłady. Profesjonaliści wystrzegają się podobnych inwestycji, służąc jednocześnie radą względem wyboru najlepszych produktów w rozsądnych cenach. W większości przypadków posługują się oni listą sprawdzonych dostawców, którzy są w stanie zaoferować im korzystniejsze ceny niż te detaliczne, widywane w sklepach.

Budowa pod klucz w Białymstoku

stalowy dom pod kluczJeśli interesuje Cię zatem budowa domu pod klucz, Białystok ma pod tym względem sporo do powiedzenia, głównie za naszą sprawą. Stalovers to sprawdzona marka, która firmowała już niejedną budowę pod klucz na Podlasiu – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasze domy to przede wszystkim nowoczesne konstrukcje stalowe, które po wykończeniu nie różnią się wizualnie od tych tradycyjnych, murowanych. Ich wznoszenie wiąże się jednak ze znacznie niższą ceną i krótszym okresem realizacji.

W ramach budowy domu pod klucz, realizujemy wszystkie standardowe prace do stanu deweloperskiego, po czym zajmujemy się:

  • wykończeniem wnętrz (tu: kładzenie gładzi, tapetowanie, malowanie, kafelkowanie, kładzenie paneli, parkietów lub linoleów),
  • montażem armatury łazienkowej,
  • montażem elementów instalacji cieplnej i elektrycznej (np. gniazdka, grzejniki),
  • montażem wewnętrznej stolarki drzwiowej oraz innych elementów wyposażenia, jak barierki, balustrady, parapety, schody drewniane,
  • wstępnym zagospodarowaniem terenu wokół budynku.

Reasumując: dla hasła ‘budowa pod klucz Białystok’ mamy tylko jedną właściwą odpowiedź: Stalovers. Oferujemy atrakcyjne ceny, dogodne terminy realizacji oraz innowacyjne rozwiązania. Nasza kompleksowa budowa domów wprowadziła Białystok na zupełnie nowy etap rozwoju architektonicznego. Jesteśmy przekonani, że możemy spełnić i Twoje domatorskie marzenia!